Geçmişten:

2005 yılı sonlarında Beyoğlu Balyoz Sokak  Güzel İş Hanı’nda Stüdyo Destan olarak başlamıştık yolculuğa. Daha sonra 2007 yılında ikinci stüdyomuz Stüdyo Ozz ile devamı geldi. O kadar çok o kadar yoğun çalışıyorduk ki o yıllarda, artık bu stüdyoların bize yetmediğine karar verip stüdyolarımızı tek bir çatı altında toplayarak 2008 yılında “Balyoz Müzik Yapım Stüdyoları”nı kurduk.

Şimdi;

Uzunca yıllar, Türkiye’nin en önde gelen sanatçı ve ekiplerinden müziğe başlama adımlarını bizlerle atan ekiplere kadar birçok müzisyen ile çalıştık. Bu süre zarfında müzisyenlerin, ekiplerin ve grupların karşılaştıkları nice zorluklara şahit olduk ve “Elimizden ne gelebilir? Türkiye’de müziğin gelişmesi adına ne yapabiliriz?” konularını sorgulamaya başladık. İşte bu yüzden 2016 yılına kadar kayıt ve prova stüdyoları ile hizmet veren şirketimizi , 2016 yılında T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı’na gerekli başvuruları yaparak, MÜYAP’a bağlı bir yapım firması haline getirdik. 

Amacımız;

Bu yıl plak firması ve müzik yapımcısı olarak yeni bir yolculuğa başlıyoruz. Bu yeni yolculuğumuzda en önemli hedefimiz müziğin üretilmesine ortam ve olanak sağlamak. Yetenekli müzisyenin maddi zorluklar sebebiyle eserlerini dinleyicisine ulaştıramadığına çok kez şahit olduk. Bu zorlukların farkındayız.Hep birlikte güçlenerek bu zorlukların üstesinden geleceğimize olan inancımız tam ve bunun için çalışmaya hazırız. Birlikte kısa zamanda kocaman bir aile olacağız. Bu ailede siz de yerinizi almak isterseniz “Demonuzu gönderin” kısmından ilk adımı atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

  • Albüm Yapım, Yayımlama, Dağıtım ve Çoğaltım
  • Albüm Prodüksiyonu
  • Müzik Video Klibi Prodüksiyonu
  • Stüdyo Hizmetleri (Kayıt & Mix & Mastering & Prova)
  • Aranje ve Müzik Direktörlüğü
  • Backline & Sahne Kurulumu & Bakım & Onarım
  • Müzik Eğitim (Dersler&Kurslar&Atölye Çalışmaları)

 

Kurucumuz

Celal Babadağ

Çözüm Ortaklarımız

Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik Balyoz Müzik

Bizi Takip Edin


© 2017 Balyoz Müzk Yapım. Tüm Hakları Saklıdır.